Yhteystiedot
Etusivu » Yhteystiedot

Yhteystiedot

TRIOTEC OY
Tehtaantie 5
31500 KOSKI TL
triotec@triotec.fi
Puh. +358-(0)2-484 310
Fax. +358-(0)2-484 3110





Y-tunnus: 0963632-0
Verkkolaskuosoite 0037096363201
Verkkolaskuoperaattori Osuuspankki
Välittäjätunnus OKOYFIHH

 

Lataa tästä sopimusehdot


Näytä suurempi kartta


Myynti

   
Kari Nummilahti  

Kari Nummilahti

Puh: +358-(0)2-484 3112
GSM: +358-(0)50-4088 880
kari.nummilahti@triotec.fi
 
 

 

Lauri Matintalo

Schauer-tuotteiden myynti
Puh: +358-(0)2-484 3114
GSM: +358-(0)40-3523 399
lauri.matintalo@triotec.fi
l.matintalo@schauer-agrotronic.com

Tuotanto ja suunnittelu

 

Varaosamyynti, lähettämö ja saapuvan tavaran vastaanotto

 

Ilpo Nummilahti

Heikki Anttonen

Puh: +358-(0)2-484 3120
heikki.anttonen@triotec.fi

 

Ilpo Nummilahti

Puh: +358-(0)2-484 3115
ilpo.nummilahti@triotec.fi

 

Hallinto ja talous

   
Rita Paavola   Jaana Elonen

Rita Paavola

Puh: +358-(0)2-484 3111
GSM: +358-(0)400-796 171
rita.paavola@triotec.fi

 

Jaana Elonen

Puh: +358-(0)2-484 3124
GSM: +358-(0)500-796 174
jaana.elonen@triotec.fi

Ota yhteyttä